Szczepionki – fakty

Może to tylko nie potrzebny szum, może to tylko kamyk wrzucony do ogródka, a może fakty, które nie  podlegają dyskusji lub skrzętnie ukrywane prawdy dla “dobra ogółu”, “większych zysków”,”biznesu farmaceutycznego”. Szczepionki! Zaczerpnięte z http://www.naturalnews.com/042012_vaccine_facts_vaccine-damaged_children_CDC.html

Kontynuacja tematu o szczepionkach i szczepieniach z naszego artykułu: Niebezpieczne szczepionki ?!

strefazdrowie.pl - szczepienia, klika faktów

strefazdrowie.pl – szczepienia, klika faktów

Fakt # 1) Rtęć jest nadal używana w szczepionkach. Nie istnieje bezpieczny poziom rtęci wstrzykiwanej do ciała dziecka.  Nie został udowodniony żaden poziom bezpieczeństwa w jakiejkolwiek dawce  rtęci. Każdy lekarz, który mówi, że poziom rtęci w szczepionkach jest “bezpieczny” dla dziecka wskazuje tylko skandaliczną nieznajomość faktów naukowych. Rtęć jest prawdopodobnie najbardziej neurotoksycznym pierwiastkiem. Jest ona używana w szczepionkach dla wygody producenta szczepionek, kosztem bezpieczeństwa dziecka.  Dodatkowo nie ma “bezpiecznej” formy rtęci , jak jest często absurdalnie podawane do wiadomości przez producentów szczepionek. Zarówno etylowa jak i metylowa rtęć są bardzo toksyczne dla ludzkiego układu nerwowego. Nie powinniśmy nigdy, w żadnych okolicznościach, być celowo częstowani rtęcią w jakiejkolwiek dawce .

FAKT # 2) Wstrzykiwanie jakąkolwiek substancji do organizmu ludzkiego sprawia, że potencjalnie może być bardziej toksyczna , ponieważ omija zabezpieczenia przewodu pokarmowego i układu oddechowego. Wstrzykiwanie rtęci do organizmu – w jakiejkolwiek dawce – powinny być globalnie potępione. A jest obecnie uważane za dopuszczalny akt w dziedzinie medycyny. Zgodnie z ideą szczepionek, “Po pierwsze nie szkodzić” stała się “trucizną dla zysku.”

FACT 3) Przez dziesięciolecia wstrzykuje się całym populacją ludzi szczepionkę przeciwko polio, która niestety zawiera ukryte wirusy raka (SV40 i inne). Zostało to otwarcie przyznane, przez najlepszych naukowców (w USA szczepionka o nazwie Hilleman). 98 milionów Amerykanów było narażonych na raka w szczepionkach z ukrytym wirusem. To jest fakt historyczny. Czytaj więcej na www.sv40foundation.org 

FACT # 4) Producent szczepionek odmawia prowadzenia badań naukowych porównujących stan zdrowia szczepionych dzieci do nieszczepionych. Dlaczego? Ponieważ te badania bez wątpienia pokażą, że nieszczepione dzieci są zdrowsze, znacznie mniej narażone w zakresie zaburzeń zachowania, alergii a  nawet zaburzeń  autoimmunologicznych niż dzieci szczepione. Na przykład Amisze, którzy w dużej mierze odmawiają szczepienia dzieci mają niemal zerową stawkę autyzmu.

FACT # 5) Media otrzymują znaczącą część swoich dochodów z samych firm farmaceutycznych sprzedających szczepionki. To wyniki finansowe wpływają na media, które odmawiają prezentowania reportaży o szczepionkach, które spowodowały anomalie a nawet śmierć u dzieci w obawie przed utratą wpływów z reklam.

FACT # 6) Szczepionki powodują powikłania natury neurologicznej, chorobach autoimmunologicznych, neurorozwojowych, włączających autyzm i ADHD, opóźnieniach rozwojowych, wręcz niedorozwoju umysłowym; szczepienia mogą wywoływać też choroby nowotworowe i dysfunkcje głównych organów. Do chorób autoimmunologicznych, które uważa się, że mogą być skutkiem nadmiaru szczepień, należą przede wszystkim alergie, astma, choroby reumatyczne, które dziś występują już u dzieci, cukrzyca, szczególnie typu I, pojawiająca się coraz częściej nawet u niemowląt, choroby tarczycy czy choroby demielinizacyjne centralnego układu nerwowego. A więc są to bardzo poważne choroby okaleczające na całe życie- uważa profesor nauk medycznych Maria Dorota Majewska, biochemik i neurobiolog. Czytaj więcej na: http://znakiczasu.pl/wywiad/157-szczepionki-ukrywane-fakty

 FACT # 7) Dziś wiele szczepionek (jak i innych leków) firmowanych przez globalne firmy farmaceutyczne jest produkowanych w Chinach, Indiach, Korei, etc., a zachodnie agencje ochrony zdrowia mają nad tym procesem niewielką kontrolę. Wiele szczepionek jest zanieczyszczonych toksycznymi i chorobotwórczymi substancjami, nie ujawnianymi w ulotkach firmowych i szczepiąc się nie mamy pojęcia co się w nich znajduje.

 FACT # 8) Główny problem w tym, że rządy państw zachodnich zwolniły firmy farmaceutyczne od wszelkiej odpowiedzialności za okaleczenia i uśmiercenia ludzi szczepionkami, więc nie mają one żadnej motywacji, żeby produkować bezpieczne szczepionki i rzetelnie je testować. Ponieważ nikt nie ponosi odpowiedzialności za bezpieczeństwo szczepionek, rodzice muszą mieć pełne prawo decydowania o tym, czy chcą szczepić swe dzieci, czy wolą żyć z ryzykiem, że dziecko może zachorować i będą musieli je leczyć. W USA przyznano ponad 1300 odszkodowań za uszkodzenia mózgu powstałe w wyniku powikłań poszczepiennych, nie mówiąc o innych pozwach. Kto pokrywa koszty leczenia?

 FACT # 9) Całkiem zwyczajny Kongres Szczepionkarskiego Przemysłu w wydanych z okazji kongresu materiałach czytamy : „szczepionki są nadal sukcesem, przynosząc ponad 27 mld dolarów zysku, tylko w 2009 roku – pomimo trudnej sytuacji w przemyśle farmakologicznym. Planujemy, że do 2012 roku szczepionki przyniosą ponad 35 mld dolarów przychodu, czyli o 8 miliardów więcej”. Potrzebny jakiś komentarz?!

 FACT # 10) Pseudo epidemie i wielkie pieniądze – jedno jest mitem, drugie niestety prawdą. Ważną rzeczą jest to, że epidemie odry, świnki, ospy czy różyczki występują nawet w populacji szczepionej co kilka lat i to się nie zmienia od momentu spadku zachorowalności i zgonów. Dlaczego WHO zdecydowało, że będzie pressing na rzekomą “epidemię”. Tutaj chodzi tylko o ich interes – lobbują te same media, które lobbowały za szczepionkami na świńską grypę dwa lata temu. Za którymi stoją ludzie, mający powiązania w gigantycznych interesach przenikających ważne dziedziny żucia: informacje, zdrowie, naukę.

Czytaj więcej na: http://www.wellbiznes.com/toksyczne-szczepionki/

YouTube Preview Image

Sprawa dla reportera – Zabójcza szczepionka?

YouTube Preview Image

Nieszczepione dzieci są zdrowsze – teraz jest to oficjalnie! [PL / DE]

przygotował: pawro

email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *