Szkolenie – Siła Statyczna w Treningu Personalnym

Tym razem we Wrocławiu w dn. 12-13.12.2015 szkolenie poprowadzi dwóch cenionych zawodników i rekordzistów w Trójboju siłowym. Sebastian Kot – Mistrz Świata i Tadeusz Tessmer – zawodowiec i specjalista od sportów siłowych, znany także jako autor wielu artykułów na portalu koxteam.pl. Siła Statyczna W Treningu Personalnym, jest autorksim szkoleniem Mistrzów, które po raz pierwszy odbędzie się w Polsce z ramienia placówki oświatowej – Akademii KFD.

Program zajęć, co istotne zawiera przyswojenie teorii w połączeniu z praktyką: Jak programować trening siłowy? Biomechanika, Profilaktyka i Podstawy rehabilitacji, dodatkowo planowanie i wykonanie Efektywnego systemu ćwiczeń.

Technika wykonywanych ćwiczeń w treningu siłowym to istotny element większości ćwiczących osób, o czym powinien wiedzieć każdy trener personalny. Udział w szkoleniu to nie tylko doskonała możliwość do nabycia wiedzy i uprawnień podpartych certyfikatem, ale i także wypracowanie zwiększonych wyników siłowych pod okiem Mistrzów!

Rozwijaj swoją siłę, dołącz do grona najlepszych!

Zapisy na szkolenie odbywają się na stronie: http://akademia.kfd.pl/szkolenia-i-kursy/szkolenie—sila-statyczna-w-treningu-personalnym.html

Szkolenie - siła statyczna

Szkolenie – siła statyczna

———————————————————————————

Akademia KFD to Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego, która oferuje szereg nowatorskich szkoleń i kursów na najwyższym poziomie. Placówka ta współpracuje   z sumiennie dobraną  kadrą wykładowców i specjalistów, którzy w rzetelny sposób podchodzą do swoich kursantów, przygotowując ich jak najlepiej do fachu.

 

email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *