Niepodważalny dowód, że szczepionki mRNA powodują uszkodzenia naczyń i narządów

W najnowszym badaniu stwierdzono, że znaleziono niezbity dowód przyczynowości, że szczepionki z mRNA powodują uszkodzenia naczyń i organów.

Badanie, przeprowadzone przez mikrobiologów dr Michaela Palmera i dr Sucharita Bhakdiego, opierało się głównie na odkryciach niemieckich patologów dr Arne Burkhardt i dr Walter Lang.

Oto podsumowanie ustaleń:

  1. szczepionki mRNA nie pozostają w miejscu wstrzyknięcia; zamiast tego podróżują po całym ciele i gromadzą się w różnych narządach.
  2. Szczepionki COVID oparte na mRNA indukują długotrwałą ekspresję białka szczytowego SARS-CoV-2 w wielu narządach.
  3. Indukowana przez szczepionkę ekspresja białka wypustkowego indukuje zapalenie podobne do autoimmunologicznego.
  4. Zapalenie wywołane szczepionką może powodować poważne uszkodzenia narządów, zwłaszcza naczyń, czasami ze śmiertelnymi skutkami.

„To badanie, według rodzaju stosowanych barwników, pokazuje niezbity dowód na to, że białko kolce trafia wszędzie – do serca, jajników, wątroby, śledziony – i, w mniejszym stopniu, do jąder”. Dr Sherri Tenpenny, ekspert od uszkodzeń poszczepiennych, powiedziała The Epoch Times.

„To właśnie prowadzi do niewydolności systemu wielonarządowego. To właśnie prowadzi do niepłodności u kobiet”.

„Istnieje wiele hipotez dotyczących szkód, jakie powodują te strzały. Teraz, dzięki tym slajdom patologicznym i specyficznym rodzajom barwienia immunochemicznego, Bhakti i Palmer pokazują – jednoznacznie – że białko kolce szybko rozprzestrzenia się na każdy badany organ” – powiedział Tenpenny.

„Oboje są patologami; patrzenie na preparaty tkanek pod mikroskopem i odpowiednie barwienie tkanek jest tym, do czego są wyszkoleni!” ona dodała.

„Ci z nas, którzy ostrzegali przed niebezpieczeństwem tych zastrzyków COVID, byli powszechnie cenzurowani i wyśmiewani” – powiedziała The Epoch Times dr Christiane Northrup, były pracownik American College of Obstetricians and Gynecologists.

„Żałuję, że się myliliśmy. Nie byliśmy. I wreszcie mamy niezbity dowód” – dodał Northrup.

Według toksykologa dr Janci Lindsay, który śledzi historię szczepionek przeciw COVID od samego początku, najcenniejszym wnioskiem z tego badania  jest to, że „potwierdza” wyniki Markusa Aldéna i wsp. ( in vitro ), że Szczepionka COVID-19 firmy Pfizer może być transkrybowana do DNA komórkowego — w systemie in-vivo.

In-vitro , co po łacinie oznacza „w szkle”, odnosi się do testu lub procesu przeprowadzanego w probówce lub poza żywym organizmem. In-vivo (w żywych) oznacza, że ​​badania są przeprowadzane na żywych organizmach.

To, że szczepionka szybko rozprowadza się w organizmie, było odkryciem obecnym we własnych eksperymentach na zwierzętach firmy Pfizer.

image 4
Pęknięcie w ścianie aorty, wyłożone skupiskami limfocytów, prowadzące do pęknięcia aorty. 
(Michael Palmer, MD, Sucharit Bhakdi, MD)

„Osobnik nie żył, ale badanie jego tkanki wykazało, że wyrażał białko kolce, dziewięć miesięcy po wstrzyknięciu szczepionki genetycznej” – powiedziała Lindsay The Epoch Times.

Wyjaśnia, że ​​​​jedyne trzy możliwe sposoby, w których może się to wydarzyć, to:

  1. mod-mRNA jest stabilny w organizmie przez dziewięć miesięcy.
  2. mRNA zostało zintegrowane z genomem, tak jak w badaniu Aldéna .
  3. Osoba przebywała w pobliżu kogoś, kto został niedawno zaszczepiony i przeniesiono mRNA.

Badanie Palmera i Bhakdi mówi, że „dostępne ograniczone badania eksperymentalne (2015 , 2018)” wskazują, że wstrzyknięte zmodyfikowane mRNA powinno ulec degradacji „w ciągu kilku dni do kilku tygodni od wstrzyknięcia”.

Ale „jest to oczywiście trudne do pogodzenia z zaobserwowanym długotrwałym wyrazem; w takiej czy innej formie informacja genetyczna wydaje się być utrwalana in-vivo ”- stwierdza badanie.

„Ich odkrycia dotyczące ekspresji kolców dziewięć miesięcy po [przyjęciu szczepionki] potwierdzają albo genomową integrację mRNA kodującego białko kolca z genomem komórek wykazujących jego ekspresję, albo to, że syntetycznie zmodyfikowany informacyjny RNA pozostaje stabilny w tych komórkach miesięcy po tym, jak miał zostać zdegradowany” – powiedziała Lindsay.

„Ta konstytutywna ekspresja białka kolca wyczerpuje układ odpornościowy i/lub w końcu może sprawić, że nie będzie on reagował lub tolerował białko kolce, pozwalając na niewypowiedziane uszkodzenia, w których pośredniczą kolce” – dodała.

Metoda

Metody stosowane przez dr Burkhardta nazywane są histopatologią i immunohistochemią.

Technika została wyjaśniona w badaniu: „Jeśli cząsteczka szczepionki – złożona z kodującego kolce mRNA, pokrytego lipidami – wejdzie do komórki ciała, spowoduje to syntezę białka kolca w komórce, a następnie przeniesienie go na powierzchnię komórki . Tam można go rozpoznać po przeciwciałach specyficznych dla kolców”.

„Po przemyciu próbki tkanki w celu usunięcia niezwiązanych cząsteczek przeciwciał, te związane można wykryć za pomocą drugorzędowego przeciwciała, które jest sprzężone z pewnym enzymem, często peroksydazą chrzanową”, czytamy. „Po kolejnym etapie płukania próbka jest inkubowana z rozpuszczalnym w wodzie barwnikiem prekursorowym, który jest przekształcany przez enzym w nierozpuszczalny brązowy pigment. Każda cząsteczka enzymu może szybko przekształcić dużą liczbę cząsteczek barwnika, co znacznie wzmacnia sygnał”.

„Histo” pochodzi od greckiego słowa oznaczającego „sieć, tkanka”.

image 1
Zdjęcie 3: Ekspresję białek wirusowych można wykryć za pomocą immunohistochemii. 
(Michael Palmer, MD, Sucharit Bhakdi, MD)

„W prawym górnym rogu obrazu widać dwie komórki, które zostały wystawione na działanie szczepionki Pfizer, a następnie poddane protokołowi opisanemu powyżej. Intensywne brązowe zabarwienie wskazuje, że komórki rzeczywiście wytwarzały białko kolce”, czytamy w badaniu, odnosząc się do obrazu 3.

image 2
Ekspresja białka kolczastego w mięśniu barku po wstrzyknięciu szczepionki. 
(Michael Palmer, MD, Sucharit Bhakdi, MD)

Health Feedback, członek sieci bezpieczeństwa szczepionek prowadzonej przez WHO, 3 września powiedział, że te twierdzenia są „bezpodstawne”.

„Pomysł, że mRNA ze szczepionek COVID-19 może pozostać w naszych ciałach na dłuższą metę, jest powszechnym mitem bez podstaw naukowych”, stwierdza oddział WHO zajmujący się sprawdzaniem faktów.

„mRNA ze szczepionek jest kruche i ulega szybkiej degradacji przez maszynerię komórkową po dostarczeniu instrukcji genetycznych. Uważa się, że białko kolczaste generowane przez szczepionki COVID-19 pozostaje w organizmie nawet przez kilka tygodni, podobnie jak inne białka wytwarzane przez organizm” – dodają.

POLECAMY: Rząd Wielkiej Brytanii informuje, że kobiety w ciąży i karmiące piersią NIE powinny być „szczepione” przeciwko C19

Zapalenie naczyń krwionośnych

Drugim największym odkryciem, jak uważa Lindsay, byłaby obserwacja uszkodzeń śródbłonka – zapalenia i odsłonięcia komórek śródbłonka wewnątrz naczyń krwionośnych.

Śródbłonek to tkanka wyściełająca naczynia krwionośne i inne narządy, takie jak serce.

„Choroba białek kolców jest chorobą śródbłonka – bardzo kluczową do zapalenia mięśnia sercowego itp.” – powiedział dr Tenpenny.

image 3
Usuwanie śródbłonka i zniszczenie małego naczynia krwionośnego po szczepieniu. 
(Michael Palmer, MD, Sucharit Bhakdi, MD)

Dr Wade Hamilton, kardiolog, który został ukarany przez placówkę medyczną za zwolnienie szczepionki przeciw COVID, skomentował badanie.

„Pierwszych 13 przedmiotów samo w sobie jest głównym powodem do niepokoju i powstrzymania stosowania zastrzyków COVID” – powiedział Hamilton The Epoch Times.

„Punkt 14 (badanie Aldéna), który dotyczy możliwości, że zastrzyk może zmienić DNA biorców, a następnie DNA ich potomstwa, jest bardzo niepokojący” – powiedział Hamilton.

„Artykuł, który wysłałem  (komentarz na temat Aldéna i in.) zawiera pytania bez odpowiedzi, trzy najłatwiejsze do zrozumienia to:

  1. Dawka mRNA zastosowana w tym badaniu jest wyższa niż mRNA w zastrzyku COVID.
  2. Badanie Aldena jest in-vitro (nie in-vivo ), a normalna ludzka ochrona immunologiczna i chemiczna nie jest obecna.
  3. Komórki wątroby użyte w eksperymencie to komórki raka wątroby i ich odpowiedź na odwrotną transkryptazę może nie być typowa.

„Jest to możliwe, jak zapytano w komentarzu do Aldéna i in. artykuł, że uporczywe fragmenty DNA lub mRNA u osób z COVID prowadzą do trwałego krążącego białka kolczastego jako przyczyny długiego COVID. Co więcej, te same objawy mogą być również wywołane przez analogiczny mechanizm zastrzyku COVID” – dodał.

Burkhardt i Lang

Artykuł Palmera i Bhakdiego mówi, że Burkhardt i Lang badali wiele przypadków osób, które zmarły miesiące lub dni po otrzymaniu szczepionki przeciw COVID.

We wszystkich tych przypadkach przyczyna śmierci została udokumentowana jako „naturalna” lub „nieznana”.

Niektórzy członkowie rodzin zmarłych mieli wątpliwości co do orzeczeń co do przyczyn ich śmierci i chcieli to sprawdzić.

Według badania Burkhardt stwierdził, że „większość tych zgonów jest spowodowana szczepieniami”.

„The Epoch Times” doniósł niedawno, że kilku balsamistów w całym kraju obserwowało wiele dużych, a czasem bardzo długich, „włóknistych” i gumowatych skrzepów wewnątrz leczonych zwłok i mówi o swoich odkryciach. Niektórzy lekarze uważają, że mają one związek ze szczepionkami.

link: https://legaartis.pl/blog/2022/09/11/niepodwazalny-dowod-ze-szczepionki-mrna-powoduja-uszkodzenia-naczyn-i-narzadow/

email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *