Startujemy – trwa budowa portalu – Strefa Zdrowie!

Witamy na Sterfa Zdrowie!

Ruszamy z naszym portalem traktującym o żywieniu , zdrowiu o dobrym stylu życia! Prosimy jeszcze o chwile cierpliwości: ogarniamy, wyrównujemy, organizujemy się.

Celem naszego portalu jest zbieranie wiedzy na temat tego co nam może pomóc w utrzymaniu zdrowia, w lepszym samopoczuciu, i o tym co może nam zatruć życie.

W życiu często słyszymy, a nawet stosujemy różnego rodzaju suplementy, diety, przepisy, zabiegi po to by cieszyć się zdrowiem i pełnią życia. Chcemy zebrać je w jednym miejscu, by mieć pod ręką, istotne informacje o kluczowych funkcjach i uwarunkowaniach naszego życia.

Już wkrótce rusza strefa użytkownika, która umożliwi i jednocześnie ułatwi codzienną batalię o zdrowie i dobre samopoczucie 😉

Zapraszamy do wspólnego tworzenia tego miejsca!

strefa zdrowie

 

sterfazdrowie.pl - Strefa Zdrowie

sterfazdrowie.pl – Strefa Zdrowie

email

Post navigation

3 comments for “Startujemy – trwa budowa portalu – Strefa Zdrowie!

 1. pawro
  6 lutego 2013 at 21:44

  Jeszcze budujemy, ogarniamy, wyrównujemy……

  • Sonia
   25 kwietnia 2013 at 05:00

   My father’s family is originally from Poland (his mother’s family is from Germany). My husband’s great grandparents are also from Poland. I think it is always a great way to connect with your heritage by cooking the food your family made and ate. Sadly, my husband and I didn’t grow up eating many Polish dishes other than Pierogi and Polish sausage with sauerkraut.I’m really enjoying looking through all of your recipes and I’m your newest follower :o)

 2. Dred
  25 kwietnia 2013 at 08:58

  Czekam i czytam, co będzie dalej!;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *