Nauka potwierdza: Telefony komórkowe powodują raka

Wbrew temu, co może słychać w głównym nurcie informacji, telefony komórkowe oraz sieci telefonii komórkowej emitują potężne częstotliwości radiowych mikrofal, zdolnych przeniknąć nasze ciała i komórki. Stała ekspozycja na te częstotliwością, może być jedną z głównych przyczyn zachorowań na raka we współczesnym świecie, w którym przyszło nam żyć.

Bezprzewodowy telefon promieniowanie może prowadzić do raka mózgu

Szeroko zakrojone badania na związek między promieniowaniem telefonu komórkowego i raka sprowadza ta wszechobecną, nowoczesną technologię do powodowania powstawania dwóch głównych typów nowotworów mózgu: glejak i neuromas akustycznych. Informacje gromadzone przez ElectricSense.com . Potwierdziły następujące wnioski w odniesieniu do telefonów komórkowych i raka mózgu

1) Niezależne badanie zlecone przez USA bezprzewodowej przewoźnika T-Mobile stwierdzili, że promieniowanie telefonów komórkowych bezpośrednio inicjuje i wspiera powstawanie raka:
HESE- Project.org . [PDF]

2) badanie Interphone znany również, że regularne korzystanie z telefonów komórkowych w ciągu zaledwie 30 minut dziennie przez 10 lat zwiększa ryzyko rozwoju glejaka o 40 procent. Okazało się także, że nowotwory występują w mózgu od strony, do któej częsciej przykładamy telefon:
BioInitiative.org . [PDF]

3) przegląd 23 badań epidemiologicznych prowadzonych przez siedmiu naukowców stwierdził, że telefony komórkowe powodują “szkodliwe połączenie” mikrofale sieci komórkowych z rakiem:
NCBI.NLM.NIH.gov ;
SFGate. com .

4) Badacze z Grupy Badawczej Hardell, która jest znana z prowadzenia badań najwyższej jakości na ten temat, znalazła “spójny wzorzec” z podwyższonym ryzykiem zarówno dla glejaka i nerwiaka słuchowego w połączeniu z telefonem komórkowym:
PathophysiologyJournal.com .

5) badanie z Francji zaobserwowano podobne efekty związane z długotrwałym narażeniem na częstotliwości elektromagnetyczne z telefonów komórkowych. Naukowcy zauważyli wyższe prawdpopodobieństwo wystąpienia glejaków i guzów skroniowych powodowanych nadmiernym używaniem telefoni komórkowej. W odpowiedzi grupa EMF watchdog PowerWatch zauważyła, że badanie to wspiera kategoryzację promieniowania telefonów komórkowych jako “prawdopodobny czynnik rakotwórczy dla ludzi.”
OEM.BMJ.com ;
Powerwatch.org.uk .

6) Badanie prawie 800.000 kobiet z Wielkiej Brytani w średnim wieku pokazało, że te, które używały telefonów komórkowych przez 10 lub więcej lat, miały 250 procent zwiększone ryzyko rozwinięcia się nerwiaka słuchowego. Im dłużej kobiet używane telefony, tym większe ryzyko:
SaferEMR.com .

7) Podobnie, badania przeprowadzone przez grupę Lönn stwierdzały, że powstanie neuromas akustycznego jest coraz bardziej prawdopodobne  im dłużej dana osoba używa telefonu komórkowego:
NCBI.NLM .NIH.gov .

8) W Szwecji naukowcy badający przypadki guza mózgu dorosłych stwierdzili, że osoby z najdłuższego łącznego stosowania telefonów komórkowych, miały również największe ryzyko zachorowania na raka mózgu:
NCBI.NLM.NIH.gov .

9) grupa Hardell przeprowadziła badania w 2009 roku, które stwierdziły, że RF-EMF z telefonów komórkowych i bezprzewodowych są bezpośrednio związane ze złośliwymi guzami mózgu. Badanie to wyraźnie stwierdza, że promieniowanie bezprzewodowy inicjuje powstanie nowotworu:
NCBI.NLM.NIH.gov .

Związek powstawania nowotworów z oddziaływaniem telefonów komórkowych

Bezprzewodowe promieniowanie telefonów wyzwala także raka przysadki mózgowej, tarczycy, komórki macierzyste, ustną, ślinianki, węzeł chłonny, piersi, krew, prostaty i raka oczu

1) przysadka mózgowa, jest odpowiedzialna za produkcję hormonów i regulacji innych systemów organizmu. Jednak badania z Francji odkryli, że korzystanie z telefonów komórkowych znacznie zwiększa ryzyko powstania nowotworu w tym gruczole:
MieuxPrevenir.Blogspot.fr .

2) tarczyca, która produkuje hormony, też jest podatna na wpływ promieniowania telefonu komórkowego. Izraelskie badania wykazały, że częstość korzystania z telefonów komórkowych są wprost proporcjonalne do ryzyka rozwoju raka gruczołu tarczycy:
SaferEMR.com .

3) Wielu ekspertów w dziedzinie zdrowia twierdzi, że promieniowanie słoneczne stanowi największe zagrożenie dla zdrowej skóry. Ale badanie ze Szwecji wykazało, że ryzyko czerniaka jest znacznie przyśpieszony przy używaniu telefonu komórkowego:
HIR.nu .

4) Kontrowersyjne badania PowerWatch okazało się, że korzystanie z telefonów komórkowych niemal potraja ryzyko nowotworów neuroepitelialnych, które są źródłem komórek macierzystych raka:
Powerwatch.org.uk .

5) w innym badaniu z Izraela potwierdził bezpośredni związek między używaniem telefonów komórkowych a nowotworami jamy ustnej. Na podstawie 460 przypadków nowotworów gruczołów przyusznych, naukowcy zaobserwowali bezpośredni związek pomiędzy promieniowaniem telefonu i raka ślinianki ruchomej, która znajduje się zazwyczaj najbliżej używanego telefonu (przyłożonego do ucha):
AJE.OxfordJournals.org .

6) obszerny przegląd ponad 12 oddzielnych badań, pokazuje na efekty narażenia zdrowia powodowane promieniowaniem z telefonów komórkowych, dowodzą, że  ilość zachorowań na nowotwory, a w szczególności rak mózgu i krwi (białaczka) znacznie wzrosły:
Journals.LWW.com .

7) węzły chłonne są kluczowym elementem układu odpornościowego,  okazuje się, że sa bardzo wrażliwe na promieniowanie telefonu komórkowego. Australijskie badania pokazują, że typowa ekspozycja na promieniowanie telefonów komórkowych znacznie zwiększa ryzyko chłoniaka:
MicrowaveNews.com . [PDF]

8) Naukowcy w Niemczech dowdzą związków promieniowania telefonów komórkowych  z czerniakiem błony naczyniowej i innych nowotworów oka:
NCBI .NLM.NIH.gov .

11) brazylijskie badania na dużą skalę, która wskazują na powiązanie promieniowania telefonów komórkowych na raka prostaty, piersi, płuc, nerek i wątroba. Szokująco, ponad 80 procent stwierdzonych zgonów w trzecim co do wielkości mieście Brazylii, Belo Horizonte, doszło niecałe 500 metrów od jednej z anten telefonii komórkowej:
WhyFry.org .

Źródła:

http://www.electricsense.com

http : //science.naturalnews.com

http://www.naturalnews.com/048112_cell_phone_electromagnetic_radiation_cancer.html#ixzz4QoViCHNZ

email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *